Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Apie Litgrid

Praktika

Ar po praktikos galėsi sakyti, kad prisidėjai prie strategiškai svarbiausių Lietuvai ir Lietuvos energetikai projektų? Ar po praktikos suprasi esmines energetikos srities veiklas ir matysi jų ateities perspektyvas? Ar po praktikos galėsi planuoti savo tolimesnę karjerą? Atsakymas vienas - taip!
 
 
 
Esi studentas (-ė) ir norėtum žengti žingsnį į energetikos ateitį, pritaikant auditorijose įgytas žinias? Kviečiame atlikti praktiką pas mus! Sukūrėme naują PRAKTIKOS PROGRAMĄ, kuria didžiuojamės. „Litgrid“ studentai (-ės) turės galimybę dar plačiau ir giliau nei kada nors anksčiau pažinti, kaip veikia elektros perdavimo sistema ir kaip kiekvienas elementas prisideda prie mūsų sistemos patikimumo, šalies energetinės nepriklausomybės ir žaliosios energetikos plėtros. Galbūt tai taps tavo karjeros startu! 
 
KĄ KVIEČIAME
 
Inžinerinių studijų programų studentus ir studentes, o taip pat ir studijuojančiuosius kitas organizacijoms reikalingas sritis: projektų valdymą, IT, teisę, komunikaciją ir kt.
 
PRAKTIKOS POBŪDIS
 
Per praktikos laikotarpį susipažinsi su pagrindinėmis mūsų veiklos sritimis. Jas pristatys net 14 „Litgrid“ padalinių, o tam bus skirta net apie 60 valandų.
Praktikos vieta priklauso nuo susitarimo/nuotoliniu būdu.
 
KO TIKIMĖS
 
·       Kad domiesi energetika, inžinerija ar susijusiomis sritimis
·       Nori prasmingai praleisi laiką, pasidalinti savo įžvalgomis
·       Darbštumas, iniciatyvumas ir atsakingumas – Tavo vertybės ir savybės
·       Esi motyvuotas (-a) ir kūrybingas (-a)
 
KĄ SUTEIKSIME
 
Padėsime įprasminti teorines žinias praktikoje, sužinoti, kaip ir ką dirba įvairių padalinių komandos, supažindinsime su vadybiniais sprendimais ir veiklos valdymu, galėsi pajusti mūsų organizacijos kultūrą.
Aštrių protų ir savo srities talentų ieškome nuolat, tad praktika leis pajusti, galbūt po studijų pabaigos norėsi tapti mūsų komandos nariu (-e).
 
KREIPKIS
 
 
Į viršų