Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2011-10-24

Parengtas ENTSO Dešimtmečio elektros perdavimo tinklų vystymo plano ir Regioninių investicijų planų 2012 m. praktinių seminarų tvarkaraštis

2011 m. lapkričio 29 - gruodžio 14 d., ENTSO-E suinteresuotiems subjektams surengs regioninius praktinius seminarus, skirtus pasiruošti 2012 m. birželio mėn. paskelbti numatytiems naujiems Dešimtmečio elektros perdavimo tinklų vystymo planui (TYNDP) ir Regioninių investicijų planams (RgIP). Praktinių seminarų metu didžiausias dėmesys bus skiriamas 2012 m. TYNDP ir RgIP vystymo metodologijai ir preliminarių rezultatų regioniniu lygmeniu aptarimui.
 
Šių praktinių seminarų tikslas yra pristatyti ir aptarti TYNDP bei RgIP vystymo procesą ir Europai aktualių regioninių projektų įvertinimą, įskaitant: TYNDP ir RgIP vystymo procesą; Kiekvieno regiono tinklų vystymui kylančius iš ūkius ir jų specifiką; visų Europai aktualių siūlomų projektų nustatymą ir įvertinimą; Išankstinius Regioninio investicijų plano pagal TYNDP rezultatus; Energetikos infrastruktūros paketo įgyvendinimo numatymą. Be praktinių seminarų, rengiamų žemyniniame pietryčių regione ir Baltijos jūros regione, bus surengta informacinė sesija dėl Parengtinio Europos generatorių prijungimo prie tinklo reikalavimų kodekso, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas:tinklo kodekso vystymo kontekstui ;generatorių kodekso vystymo dabartinei būsenai ir darbų programai; kodekso apimčiai atsižvelgiant į tarpsisteminius aspektus ir svarbius vartotojus; retrospektyvaus taikymo ir išlaidų / naudos analizės aspektams. Praktinis seminaras Baltijos jūros regiono dalyviams vyks Stokholme, 2011 m. gruodžio 14 d.jame taip pat bus aptariamas Generatorių prijungimo prie tinklo reikalavimų kodeksas.
 
Prašome registruotis į seminarą nusiunčiant dalyvių vardus ir kontaktinę informaciją el. paštu iki lapkričio 21 dienos. Registruojantis būtina nurodyti miesto, kuriame vyks seminaras, pavadinimą.
Į viršų