Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Tinklo plėtra

Pagėgių pastotė

110/35/10 Pagėgių transformatorių pastotės 110 kV skirstyklos rekonstrukcija
Projekto reikšmė
 
Atnaujinta 110/35/10 Pagėgių pastotės 110 kV skirstykla padidins patikimą elektros perdavimą Vakarų Lietuvoje. Skirstyklos modernizavimas užtikrins didesnį elektros tiekimo patikimumą tiek esamiems, tiek naujiems vartotojams, sumažins gedimų skaičių ir jų trukmę. Atlikus rekonstrukciją, pastotė bus paruošta prijungti naujai statomą 110 kV elektros perdavimo oro liniją Pagėgiai-Bitėnai.
 
Projekto tikslas
 
110/35/10 Pagėgių pastotės 110 kV skirstyklos įrenginiai buvo pastatyti 1963 m. ir jų tolesnė eksploatacija mažina patikimą elektros perdavimą regione. Rekonstrukcijos metu seni įrenginiai bus pakeisti naujais ir pažangiais, taip pat bus įdiegta speciali programinė įranga, kuri leis realiu laiku stebėti pastotės įrenginių būklę, perduoti informaciją į Sistemos valdymo centrą ir nuotoliniu būdu valdyti įrenginius. 
 
Bendra projekto informacija
 
Rangos darbų vertė – 1,2 mln. EUR
 
Darbų kalendorius
 
Projektą planuojama baigti 2018 m. pavasarį.
 
Projekto finansavimas
 
Iš Europos Sąjungos lėšų projektui skirta finansuoti 548,2 tūkst. eurų. Projektas iš dalies finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 6 prioriteto „Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.3.1-LVPA-V-103 priemonę „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“ iš ES Regioninės plėtros fondo. 
Į viršų