Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Naujienos

2021-05-17

„Litgrid“ praneša apie neplaninius darbus

 
Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“ informuoja, kad gegužės mėn. 18 d. nuo 21:00 iki 19 d. 06:00 val. vykdys neplaninius remonto darbus Kauno Aleksoto transformatorių pastotėje, kurių metu 1145 Kauno klientams nakties metu elektra laikinai nebus tiekiama.  
 
Šiuo metu rekonstruojamoje 110 kV tinklo Aleksoto transformatorių pastotėje bus keičiamas matavimo transformatorius.
 
„Visi klientai, kuriems įtakos turės šis remontas, buvo iš anksto informuoti žinutėmis iš ESO. Rūpindamiesi elektros tiekimo patikimumu Kauno mieste, remonto darbus atliksime naktį, atsižvelgiant į tai, kad gyventojams ir įmonėms sudarytume kuo mažiau nepatogumų. Gyventojų prašome atkreipti dėmesį į turimus jautrius elektros prietaisus, juos išjungti ar pasirengti situacijoms, kad antradienį vakare ir trečiadienio naktį  gali prireikti baterijų pagalbos signalizacijoms, vartų atidarymo ar kitiems įrenginiams. Atsiprašome už galimus nepatogumus“, - sako „Litgrid“ Perdavimo tinklo departamento direktorius Vidmantas Grušas.
 
Į viršų