Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2011-03-25

Litgrid turtas prisistatė investuotojams

Šį šeštadienį, kovo 26 d., Pasaulinio laukinės gamtos fondo (WWF) organizuojamos akcijos Žemės valanda-metu gyventojai kviečiami vienai valandai, tarp 20.30 ir 21.30, išjungti elektros lemputes.
 
Europos perdavimo tinklo operatorių asociacija ENTSO-E, kurios narys yra ir Lietuvos perdavimo tinklo operatorius Litgrid, vienija 42 elektros perdavimo sistemos operatorius iš 34 Europos šalių. Perdavimo sistemos operatoriai pritaria ekologinėms iniciatyvoms ir skatina atsakingą energijos resursų naudojimą. ENTSO-E Prezidento Daniel Dobbeni teigimu, taupesnis elektros vartojimas yra visų vartotojų rankose. Naudoti taupias elektros lemputes, keliais laipsniais sumažinti patalpų šildymą arba vėdinimą, tinkamai išjungti nenaudojamus elektros prietaisus ir tai tik keletas būdų, kuriais mes kasdien galime prisidėti prie efektyvesnio energijos naudojimo - sako p. Dobbeni.
 
Nuo 2007 metų rengiamoje Žemės valandos-akcijoje kasmet dalyvauja milijonai žmonių. Pernai, pritardami siekiui efektyviau vartoti energiją, lemputes valandai išjungė 128 šalių gyventojai.
 
Į viršų