Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Naujienos

Kvietimas į renginį „Elektros tiltai: augimo galimybės Lietuvai ir regionui“
2015-04-27

Kvietimas į renginį „Elektros tiltai: augimo galimybės Lietuvai ir regionui“

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“ kviečia į susitikimą, kuriame pristatys savo praėjusių metų veiklą, svarbiausius rezultatus, strateginių projektų eigą ir artimiausius planus bei iššūkius.
 
„Elektros perdavimo infrastruktūra - valstybės, mūsų visų turtas, kuris yra strategiškai svarbus šalies ūkio funkcionavimui ir mūsų galimybėms augti. Siekiame, kad visuomenė susipažintų su svarbiausiais elektros energetikos sektoriuje vykstančiais procesais ir jų suteikiamomis galimybėmis, todėl kviečiame į viešą mūsų veiklos ataskaitą“, - sako „Litgrid“ generalinis direktorius Daivis Virbickas.
 
Renginys „Elektros tiltai: augimo galimybės Lietuvai ir regionui“ vyks balandžio 29 d., 9.00-13.00 val., ISM vadybos ir ekonomikos universitete, Arklių g. 18, Vilniuje.
 
Bendrovės veiklą ir rezultatus pristatys „Litgrid“ generalinis direktorius Daivis Virbickas. SEB vyriausiasis ekonomistas Gitanas Nausėda apžvelgs pasaulio ir Lietuvos ekonomikos perspektyvą 2015-2016 metais. Elektros rinkos teikiamas galimybes aptars vieno stambiausių elektros vartotojų šalyje - bendrovės „ORLEN Lietuva“ kokybės, aplinkosaugos ir saugos darbe direktorius Arkadiusz Pawlak.
 
„Litgrid“ komunikacijos vadovė Vilija Railaitė kalbės apie įmonių socialinę atsakomybę ir jos įtaką pilietiškumo stiprinimui. Dialogo ir bendrystės temas pratęs profesorius Leonidas Donskis, kuris skaitys pranešimą tema „Ar mums reikia vieniems kitų? Individualybės ir bendrystės galios pagreitėjusioje epochoje“.
 
Renginys nemokamas. Registracija el. paštu info@litgrid.eu.
 
Į viršų