Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Tinklo plėtra

Taikos pastotė

110/10 kV Taikos TP 110 kV skirstyklos rekonstrukcija
 
Projekto reikšmė
Per Taikos transformatorių pastotę į 6 kV įtampos skirstomąjį tinklą tiekiama elektros energija daliai Klaipėdos miesto ir šioje vietovėje skirstomasis tinklas neturi kitų rezervavimo šaltinių iš kitų pastočių. Modernizavus šią 110 kV skirstyklą, įdiegus naujus įrenginius, valdymo sistemą, relinę apsaugą, automatiką ir naują komercinę apskaitą, bus padidintas elektros energijos perdavimo patikimumas Klaipėdos regionui. 
 
Projekto tikslas
Modernizavus 110/10 kV Taikos transformatorių pastotės 110 kV skirstyklą ir keičiant senus įrenginius į šiuolaikinius jungtuvus, sumažės trumpujų jungimų, kurie mažina perdavimo ir skirstomųjų tinklų patikimumo, skaičius. Taikos pastotė patikimiau ir su mažesnėmis sąnaudomis tieks elektros energiją Klaipėdos miesto daliai, kurioje gyvena 21 tūkst. elektros vartotojų. 
 
Bendra projekto informacija
Taikos transformatorių pastotės 110 kV skirstyklos rekonstrukcijos kaina – 1,15 mln. eurų (3,99 mln. Lt).
 
Darbų kalendorius
Taikos transformatorių pastotės senus įrenginius pakeisti naujais planuojama iki 2015 m. rudens.
 
Projekto finansavimas
Projektą iš dalies finansuoja Europos regioninės plėtros fondas pagal ES Ekonomikos veiksmų programos 4 prioriteto „Esminė ekonominė infrastruktūra“ įgyvendinimo priemonę „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“.
 
 
Į viršų