Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

Kvietimas į „Litgrid“ 2017 metų šešių mėnesių finansinių rezultatų pristatymą internetiniame seminare
2017-08-17

Kvietimas į „Litgrid“ 2017 metų šešių mėnesių finansinių rezultatų pristatymą internetiniame seminare

Š.m. rugpjūčio 25 d. 10 val. „Litgrid“ kviečia akcininkus, investuotojus, analitikus ir visus besidominčius į 2017 metų šešių mėnesių finansinių rezultatų pristatymą internetiniame seminare (angl. „webinar“), kuris vyks anglų kalba.
 
„Litgrid“ generalinis direktorius Daivis Virbickas pakomentuos bendrovės 2017 metų pusmetinius finansinius rezultatus ir po prezentacijos atsakys į dalyvių klausimus.
 
Dėl riboto seminarui skirto laiko maloniai prašome atsiųsti klausimus iš anksto iki 2017 m. rugpjūčio 24 dienos el. paštu: simona.backiene@nasdaq.com
 
Kaip prisijungti prie internetinio seminaro?
Visus norinčius dalyvauti internetiniame seminare, prašome registruotis aktyvuojant šią nuorodą: https://attendee.gotowebinar.com/register/4924899882106098945
 
Jums bus išsiųsta nuoroda prisijungti į internetinį seminarą ir instrukcija, kaip sėkmingai tai padaryti. Jungiantis į seminarą pirmą kartą, bus prašoma atsisiųsti nedidelį priedą interneto naršyklei. Registracija galima iki š.m. rugpjūčio 25 d. 9 val. Užsiregistravusieji dalyviai gaus priminimą el. paštu apie vyksiantį seminarą prieš valandą iki seminaro pradžios. Internetinis seminaras bus įrašomas ir jo įrašas bus patalpintas įmonės internetiniame puslapyje www.litgrid.eu ir Nasdaq Baltic youtube.com paskyroje.
 
Kas yra internetinis seminaras?
Internetinis seminaras – internetinė priemonė, kurios metu bendrovės atsakingi asmenys komentuoja bendrovės finansinius rezultatus. Internetinis seminaras suteikia galimybę internetinėmis priemonėmis bendrauti su esamais ir potencialiais investuotojais, žiniasklaida bei kitais vertybinių popierių rinkos dalyviais, tiesiogiai užduoti klausimus ir iš karto gauti atsakymus iš bendrovės vadovų.
 
Į viršų