Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2013-02-14

„Litgrid“ – profesionalios karjeros pradžia jauniems elektros inžinerijos specialistams

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“ kviečia elektros inžinerijos studentus ir absolventus dirbti „Litgrid“ ir mokytis, įgauti žinių iš kompetentingų šios srities specialistų. „Litgrid“ tęsia jaunųjų specialistų atrankos programą, kurios metu bendradarbiaujant su universitetais yra atrenkami gabiausi ir perspektyviausi jauni žmonės.

„Litgrid“ kuria profesionalios karjeros sąlygas jauniesiems specialistams – praėjusiais metais trys jauni žmonės pradėjo savo profesinę energetiko karjerą, įprasmindami universitete išvystytus gebėjimus. Šiemet vėl kviečiame jaunimą ir tikimės atrasti penkis smalsius, žinių trokštančius  jaunuolius, kuriems elektros inžinerija yra jų pašaukimas“, – teigia „Litgrid“ generalinis direktorius Virgilijus Poderys.

„Litgrid“ siekia paruošti specialistą, gebantį atlikti aukšto intelektinio lygio reikalaujančias užduotis. Jaunųjų specialistų programa siekiama paskatinti elektros inžinerijos krypties studijų absolventus ir studentus įgauti ateities karjerai reikalingų žinių iš aukščiausios kompetencijos „Litgrid“ specialistų, sukaupusių dešimties ir daugiau metų patirtį energetikos srityje. „Litgrid“ programos dalyviams siūloma rinktis veiklą Sistemos valdymo, Strategijos arba Perdavimo tinklo departamentuose.

„Didžiausia mokslo institucijų glaudaus bendradarbiavimo su įmonėmis nauda – studentų įgyjamos praktinės žinios. Jaunųjų specialistų programos skatina rinktis retesnes specialybes, motyvuoja geriau mokytis, kaupti žinias ir jas pritaikyti praktiškai“, – sako Kauno technologijos universiteto Elektros ir valdymo inžinerijos fakulteto prodekanas prof. Saulius Gudžius.

Atrankos metu bus atsižvelgiama į kandidatų analitinį mąstymą, norą gilintis ir suprasti procesus, darbštumą bei komunikacinius gebėjimus. Reikalaujamas elektros inžinerijos, energetikos krypties ir ne žemesnio nei 4 bakalauro studijų kurso išsilavinimas. Pirmaisiais metais jaunųjų specialistų kuratoriai padės tobulinti profesinius įgūdžius pagal kiekvienai veiklos krypčiai specialiai sukurtą ugdymo programą.

Norintys žengti reikšmingą žingsnį savo profesinėje karjeroje kviečiami dalyvauti atrankoje ir iki 2013 m. kovo 25 d. siųsti savo gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką, diplomo ir jo priedų kopijas arba pažymą apie paskutinių dviejų semestrų įvertinimų vidurkį (jei studijos dar nebaigtos), 1 psl. apimties bakalauro arba magistro darbo pristatymą bei rekomendaciją  „Litgrid“ Personalo skyriui, el. paštu cv@litgrid.eu.
 
Į viršų