Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2021-10-22

„Litgrid“ paskelbė pirkimą Nemenčinės TP skirstyklos rekonstrukcijai „iki rakto“

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“ paskelbė viešąjį pirkimą Bažnyčios g. 9, Nemenčinė, Vilniaus r. sav., Vilniaus apskr. esančios 110/10 kV Nemenčinės transformatorių pastotės 110 kV skirstyklos rekonstrukcijos projektavimui bei darbų vykdymui.
 
Įgyvendinant projektą „110/10 kV Nemenčinės TP 110 kV skirstyklos rekonstravimas“ viešąjį pirkimą laimėjęs rangovas turės parengti rekonstrukcijos projektą ir atnaujinti 1968 metais pradėtą eksploatuoti skirstyklos įrangą kartu keičiant ir transformatorių pastotės schemą. Planuojama, kad skirstyklos rekonstrukcija ne tik didins elektros perdavimo patikimumą rytinėje Lietuvos dalyje, bet ir mažins eksploatacines sąnaudas ateityje.
 
Išsamiai su pirkimo sąlygomis kviečiame susipažinti portale www.cvpis.lt. Sutartį planuojama pasirašyti 2021 m. gruodžio mėnesį, o skirstyklos rekonstrukciją užbaigti 2024 m.
 
Į viršų