Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Tinklo plėtra

Šiaulių pastotė

330/110/10 kV Šiaulių transformatorių pastotės 110 kV skirstyklos rekonstrukcija 
Projekto reikšmė

Lietuvos elektros energetikos sistemos stiprinimas yra viena iš būtinų sąlygų Lietuvai tiesiant elektros perdavimo linijas į Švediją ir Lenkiją. Šiaulių transformatorių pastotės 110 kV skirstyklos rekonstrukcijos projektas ne tik pagerina Lietuvos elektros perdavimo sistemos darbo patikimumą, bet ir leidžia padidinti šalies energetinę nepriklausomybę nuo kaimyninių šalių.

Projekto tikslas

Baigus rekonstrukciją 330/110/10 kV Šiaulių transformatorių pastotė patikimiau ir mažesnėmis sąnaudomis tiekia elektros energiją vartotojams, 110 kV skirstykla rečiau atjungiama techninei priežiūrai ir remontui.
 
Bendra projekto informacija

Projekto vertė –  5,5 mln. eurų (19 mln. Lt)

Darbų kalendorius

Iki 2015 metų pavasario visi seni 110 kV skirstyklos įrenginiai pakeisti naujais.
 
Projekto finansavimas

Projektą iš dalies finansuoja Europos regioninės plėtros fondas pagal ES Ekonomikos veiksmų programos 4 prioriteto „Esminė ekonominė infrastruktūra“ įgyvendinimo priemonę „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“.
 
 
Į viršų