Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2014-09-17

Naujausiame „Žvilgsnis į energetiką“ numeryje – apie perdavimo tinklo išmanumą

Rugsėjo mėnesio „Litgrid“ laikraštyje „Žvilgsnis į energetiką“ apžvelgiamosios pasaulinės išmaniųjų tinklų kūrimo tendencijos ir Lietuvos elektros perdavimo tinklo progresyvumas. Kita aktuali tema – galimi atsinaujinančios energetikos plėtros scenarijai, kuriuos „Litgrid“ užsakymu atliko Kauno technologijos universiteto mokslininkai.
 
Rugsėjo numeryje pristatomos ir šviežiausios naujienos apie strateginius projektus: Alytaus pašonėje iškilo pirmosios „LitPol Link“ atramos, Indijoje „Litgrid“ ir Tinklo priežiūros centro darbuotojai turėjo pirmąją galimybę išbandyti nuolatinės srovės keitiklių stoties valdymo sistemą, o po Kuršių mariomis pertrauktas „NordBalt“ kabelis, sparčiai vyksta ir jungties keitiklio statybos šalia Klaipėdos transformatorių pastotės.
 
Laikraštį „Žvilgsnis į energetiką“ galima atsisiųsti čia.
 
Į viršų