Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2015-12-02

„Litgrid“ - bendruomeniškiausia metų įmonė

Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose 2014 „Litgrid” pripažinta Metų bendruomeniškiausia įmone didelių įmonių kategorijoje. „Litgrid“ įvertinta už bendruomenės kaip partnerio nuomonės išklausymą sprendžiant verslo plėtros klausimus bei požiūrį, kuris padeda įvairiapusiškai augti ir stiprėti visuomenei, kurioje vykdome veiklą.
 
Drauge su partneriais Pilietinių iniciatyvų centru 2014 metais „Litgrid“ surengė apie 80 susitikimų nedidelėse seniūnijose - neformalių diskusijų su žinomais žmonėmis. Tokiuose susitikimuose diskutuota įvairiomis visuomeninėmis temomis - nuo socialinių problemų iki religijos, nuo verslumo iki žiniasklaidos.
 
„Savo susitikimais ir įvairiomis veiklomis nedidelėse bendruomenėse siekėme užmegzti dialogą - ne tik mūsų su bendruomene, bet ir skatinti jos narius diskutuoti tarpusavyje, dalintis patirtimi, keistis nuomonėmis ir kartu tobulėti“, - sako Vilija Railaitė, „Litgrid“ komunikacijos vadovė.
 
Aštuntą kartą surengtuose apdovanojimuose vertintos šalies įmonės, padariusios didžiausią pažangą socialinės atsakomybės srityje. Komisija apdovanojimus skyrė iš viso 4 socialinės verslo atsakomybės srityse: „Metų darbovietė“, „Metų aplinkosaugos įmonė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“, „Metų sportiškiausios įmonės“ ir pagrindinį apdovanojimą „Socialiai atsakinga įmonė 2014“.
 
Į viršų