Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Naujienos

Kvietimas: atnaujintų reikalavimų potencialiems rangovams pristatymas
2015-06-30

Kvietimas: atnaujintų reikalavimų potencialiems rangovams pristatymas

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“ kviečia į atnaujintų reikalavimų viešuosiuose pirkimuose dalyvaujantiems rangovams pristatymą.
 
„Litgrid“ valdomas šalies aukštos įtampos elektros tinklas - sudėtinga ir kritiškai svarbi infrastruktūra, kuriai vystyti, atnaujinti ir prižiūrėti būtini aukščiausios kvalifikacijos specialistai, patikimos technologijos ir kruopštus sąžiningas darbų atlikimas. Visus tinklo statybų ir rekonstrukcijų darbus „Litgrid“ atlieka rangovai - įmonės, laimėjusios viešųjų pirkimų konkursus. Pagal sudarytų sutarčių vertę „Litgrid“ patenka tarp didžiausių perkančiųjų organizacijų Lietuvoje - per pastaruosius tris metus rangos darbų apimtys svyruoja nuo 16 iki 68 mln. eurų.
 
„Litgrid“ vykdomi projektai - sudėtingi ir kompleksiniai, todėl reikalauja specifinės rangovų patirties, įgūdžių ir kompetencijos. Tam, kad šia kompetencija būtų galima įsitikinti kuo anksčiau, „Litgrid“ atnaujina savo viešuosiuose pirkimuose taikomus minimalius kvalifikacinius reikalavimus.
 
Numatomus pokyčius ir atnaujintų reikalavimų teikiamas galimybes pristatys „Litgrid“ valdybos narys ir Perdavimo tinklo departamento direktorius Vidmantas Grušas. Renginio pradžia š. m.  liepos 14 dieną, 14 valandą, A. Juozapavičiaus g. 13, Vilniuje.
 
Registracija į renginį el. paštu info@litgrid.eu.
 
Į viršų