Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Naujienos

2016-09-05

„Litgrid” valdybos pirmininku išrinktas Rimvydas Štilinis

Rugsėjo 2 dieną vykusiame „Litgrid“ valdybos posėdyje išrinktas valdybos pirmininkas. Juo tapo EPSO-G Infrastruktūros direktorius Rimvydas Štilinis.
 
R. Štilinis taip pat yra Lietuvos gamtinių dujų perdavimo sistemos operatoriaus „Amber Grid“ valdybos narys. Naujasis „Litgrid“ valdybos pirmininkas 2002-2014 m. dirbo UAB „Lietuvos energija“, 2008-2014 m. bendrovėje ėjo Statybos ir infrastruktūros departamento bei Infrastruktūros kompetencijų centro vadovo pareigas. 2014-2015 m. R. Štilinis dirbo VAE SPB generaliniu direktoriumi ir vadovavo „Lietuvos energija“ Projektų valdymo departamentui.
 
Naująją „Litgrid“ valdybą ketverių metų kadencijai liepos 29 dieną išrinko visuotinis akcininkų susirinkimas. Be R. Štilinio, „Litgrid“ valdyboje taip pat dirba EPSO-G Strategijos ir plėtros direktorius Nemunas Biknius, „Litgrid“ generalinis direktorius Daivis Virbickas ir Perdavimo tinklo departamento direktorius Vidmantas Grušas bei nepriklausomas narys Domas Sidaravičius.
 
Nauja „Litgrid“ valdyba išrinkta vadovaujantis gegužę atnaujintais bendrovės įstatais. Juose numatyta, kad valdybą turi sudaryti penki nariai - du nariai iš „Litgrid“ vadovaujančių darbuotojų, du nariai iš patronuojančios EPSO-G bendrovės bei nepriklausomas narys.
 
 
Į viršų