Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Tinklo plėtra

Pakruojo pastotė

110-35-10 kV Pakruojo TP 110 kV skirstyklos rekonstravimas
 
Projekto reikšmė
Rekonstrukcijos metu bus atnaujinama dar 1974 m. pradėtos eksploatuoti skirstyklos įranga. Skirstyklos rekonstrukcija ne tik užtikrins patikimumą, bet ir ateityje mažins eksploatacines sąnaudas.
 
Projekto tikslas
Užtikrinti patikimą elektros energijos tiekimą ir perdavimą Pakruojo regione, padidinti operatyvinio valdymo galimybes ir elektrinių sujungimų schemų patikimumą ir lankstumą, įrengus pažangias stebėjimo, valdymo sistemas, minimizuoti aplinkos taršos poveikį.
 
Bendra projekto informacija
Rangos darbų vertė –  794 tūkst. EUR + PVM
 
Darbų kalendorius
2019 m. lapkritį pradėti statybos darbai.
Projektą planuojama baigti 2021 m.
 
Projekto finansavimas
Iš Europos Sąjungos lėšų projektui skirta finansuoti iki 645,4 tūkst. eurų. Projektas iš dalies finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 6 prioriteto „Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.3.1-LVPA-V-103 priemonę „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“ iš Europos Regioninės plėtros fondo. 
 
 
Į viršų