Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2020-02-10

„Litgrid“ ieško rangovo skirstyklos rekonstrukcijai Priekulėje

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“ skelbia viešąjį pirkimą Priekulės transformatorių pastotės 110 kV skirstyklos rekonstrukcijos projektavimui bei darbų vykdymui.
Įgyvendinant projektą „110/10 kV Priekulės TP 110 kV skirstyklos rekonstravimas“ viešąjį pirkimą laimėjęs rangovas turės parengti rekonstrukcijos projektą ir atnaujinti dar 1969 m. pradėtos eksploatuoti skirstyklos įrangą.
Planuojama, kad skirstyklos rekonstrukcija ne tik užtikrins elektros perdavimo patikimumą regione, bet ir ateityje mažins eksploatacines sąnaudas. Be to, po rekonstrukcijos naudojama nauja įranga mažins aplinkos taršos rizikas,  savoms reikmėms bus panaudojama ekologiškesnė saulės elektrinės pagaminta energija.
Išsamiai su pirkimo sąlygomis kviečiame susipažinti portale www.cvpis.lt.
Sutartį su geriausią pasiūlymą pateikusiu rangovu planuojama pasirašyti šių metų gegužės mėnesį, o skirstyklos rekonstrukciją užbaigti 2022 m.
 
Į viršų