Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2020-09-04

Pradinės elektros energijos paklausos nustatymo metodika

 
„Litgrid” skelbia metodiką dėl pradinio elektros paklausos nustatymo nepriklausomiems tiekėjams. Ši metodika parengta po surengtos viešos konsultacijos, remiantis Lietuvos Respublikos elektros energetikos įstatymo Nr. VIII-1881 2, 9, 12, 16, 17, 30, 31, 33, 35, 391, 41, 59, 69 straipsniais ir priedo pakeitimo ir įstatymo papildymo 61-1 straipsniu įstatymo, kuriuo buvo reglamentuota elektros energijos paklausos valdymo priemonė – paklausos telkimo veikla. 
 
 
 
Skelbtos viešos konsultacijos tikslas - surinkti ir išanalizuoti suinteresuotų šalių atsiliepimus apie metodikoje pasiūlytus principus nustatant pradinį elektros energijos paklausos kiekį ir reikalavimus susijusioms šalims įgyvendinant metodikos nuostatus. Viešoje konsultacijoje dalyvavo  keturios suinteresuotos šalys – tiekėjas, skirstymo tinklo operatorius, reguliatorius ir Lietuvos Respublikos energetikos ministerija.
 
Po išsamios atsiliepimų, gautų iš suinteresuotų šalių peržiūros, „Litgrid“  parengė bendrą klausimų ir atsakymų suvestinę bei galutinę metodikos versiją, kuri pateikta derinimui nacionaliniam reguliuotojui.
 
Dėkojame visiems šios konsultacijos dalyviams už indėlį nagrinėjant pasiūlytą metodiką.

 
 
Į viršų