Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

Elektros birža „Nord Pool“ pristatė naują įvaizdį
2016-01-20

Elektros birža „Nord Pool“ pristatė naują įvaizdį

2016 metus elektros birža „Nord Pool Spot“ pradėjo svarbiais pakeitimais. Nuo šiandien, sausio 20 d., „Nord Pool Spot“ pristato naują pavadinimą „Nord Pool“ ir prekės ženklą. 
 
Naujuoju įvaizdžiu siekiama paprastai, novatoriškai, moderniai ir europietiškai atspindėti sudėtingą pasaulį ir tvarias „Nord Pool“ vertybes – inovacijas, partneriškumą ir dėmesį klientams. 
 
2016 metais „Nord Pool“ švenčia 20-ąsias įkūrimo metines. 1996 metais savo veiklą pradėjusi birža tuomet sujungė Norvegijos ir Švedijos elektros rinkas. Šiandien „Nord Pool“ vienija Norvegijos, Danijos, Švedijos, Suomijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos elektros rinkas, taip pat veikia Jungtinėje Karalystėje, Austrijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje ir Olandijoje. 
 
Europoje pirmaujančios Šiaurės ir Baltijos šalių elektros biržos „Nord Pool“ prekybos zona Lietuvoje veikia nuo 2012 m. birželio, o 2013 m. gruodį startavo „Elbas“ dienos eigos rinka.
 
Plačiau apie pasikeitimus – atsinaujinusiame „Nord Pool“ tinklalapyje.
 
„Litgrid“ turi 2 proc. „Nord Pool“ akcijų.
 
Į viršų