Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2021-11-19

„Litgrid“ pradėjo Vilijampolės transformatorių pastotės rekonstrukciją

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“ pasirašė sutartį dėl Kauno mieste, Kalnų gatvėje esančios Vilijampolės transformatorių pastotės rekonstrukcijos projektavimo ir rangos darbų. 
 
Sutartis su rangovu dėl Vilijampolės transformatorių pastotės rekonstrukcijos pasirašyta lapkričio 17 d. Viešųjų pirkimų konkursą laimėjo akcinė bendrovė „Kauno tiltai“. 
 
Rekonstrukcijos metu bus atnaujinama Kauno mieste, Kalnų gatvėje esančios pastotės 110 kV skirstykla, keičiama transformatorių pastotės schema. Skirstyklos rekonstrukcija didins elektros perdavimo patikimumą pietinėje Lietuvos dalyje ir mažins tinklo eksploatacines sąnaudas. 
 
Projektavimo ir rangos sutarties vertė – 2 mln. 249 tūkst. Eur (be PVM). Projektas įgyvendinamas „Litgrid“ lėšomis. Tai jau net aštuoniolikta pastočių rekonstrukcijų sutartis pasirašyta šiais metais. 
 
Rekonstrukciją planuojama užbaigti 2024 m. 
 
Į viršų