Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Tinklo plėtra

Juodupės pastotė

110/10 Juodupės transformatorių pastotės 110 kV skirstyklos rekonstrukcija
Projekto reikšmė 
Atnaujinta 110/10 Juodupės pastotės 110 kV skirstykla padidins patikimą elektros perdavimo tinklo veikimą Rokiškio rajone. Modernizuota skirstykla patikimiau perduos elektrą vartotojams, mažės gedimų skaičius ir trukmė. 
 
Projekto tikslas 
110/10 Juodupės pastotė buvo pastatyta prieš keturis dešimtmečius ir per tą laiką nė karto neatnaujinta. Rekonstravus pastės 110 kV skirstyklą, bus įdiegti nauji, modernūs įrenginiai, kuriais informacija apie įrenginių būklę bus perduodama realiu laiku į Sistemos valdymo centrą, įrenginius bus galima valdyti nuotoliniu būdu. 
 
Bendra projekto informacija 
Preliminari projekto vertė – 540 tūkst. eurų. 
 
Darbų kalendorius 
Projektą planuojama baigti 2018 m. pavasarį.
 
Projekto finansavimas
Iš Europos Sąjungos lėšų projektui skirta finansuoti 269,6 tūkst. eurų. Projektas iš dalies finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 6 prioriteto „Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.3.1-LVPA-V-103 priemonę „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“ iš ES Regioninės plėtros fondo. 
Į viršų