Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2018-08-09

Rugpjūčio 16 d. Grigiškėse didžiąją dalį dienos nebus elektros energijos

 
Elektra nebus tiekiama  „Litgrid“ ir ESO atliekant Grigiškių transformatorių pastotės  ir perdavimo tinklo rekonstravimo darbus. „Litgrid“ planuoja pakeisti seną įrangą ir pritaikyti perdavimo tinklo dalį prie pasikeitusių poreikių. Atlikti šiuos darbus įmanoma tik išjungus elektros energijos tiekimą. Nurodytu laiku socialiai jautriems klientams (gydymo įstaigoms, mokykloms, darželiams ir pan.) elektros energiją numatoma tiekti iš nepriklausomų šaltinių (generatorių).
Rekonstrukcija atliekama siekiant užtikrinti klientų poreikius dėl didesnės galios bei padidinti elektros energijos tiekimo patikimumą miesto įstaigoms ir gyventojams. Baigus rekonstrukcijos darbus, tikimasi, kad energijos tiekimas taps dar patikimesnis.
Dėl šių rekonstrukcijų elektros energija rugpjūčio 16 d., ketvirtadienį, 5–17 val. nebus tiekiama kiek daugiau nei 5600 Grigiškėse įsikūrusių ESO klientų. Remontas vyksta pagal iš anksto suderintą planą su savivaldybe, seniūnija, verslo atstovais.
Kviečiame klientus iš anksto pasirūpinti elektros energiją vartojančių prietaisų saugumu, įkrauti telefono ar nešiojamojo kompiuterio baterijas. Visiems ESO klientam buvo išsiųsti perspėjimai per sistemą  www.manogile.lt, informacija pasidalino seniūnija bei savivaldybė.  
 
Į viršų