Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2015-02-02

Tiekėjams, suinteresuotiems renginių organizavimo ir išpildymo paslaugų pirkimu

Šiais metais Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“ užbaigs du strateginius elektros infrastruktūros projektus, tęs pasirengimo visavertei integracijai į kontinentinės Europos energetikos sistemas ir bendrą elektros rinką projektus. Šiems tikslams įgyvendinti ir tinkamai pristatyti 2015 ir 2016 metais „Litgrid“ planuoja įvairios apimties įvykius ir renginius, ir ketina pirkti paslaugas jiems suorganizuoti. Skelbiamoje Techninėje specifikacijoje nurodytas visas šių paslaugų sąrašas.
 
Siekdami geriausiai pasiruošti svarbiam pirkimui, sudaryti tiekėjams vienodas, skaidrias sąlygas, užtikrinti lygiateisiškumą ir nediskriminavimą, kviečiame renginių organizavimo paslaugas teikiančias įmones 2015 m. vasario 5 dieną, 15 val., atvykti į susitikimą ir diskusiją adresu A. Juozapavičiaus g. 13, Vilniuje.
 
Kaip ir privalu perkančiajai organizacijai, prieš skelbiant pirkimą, 2015 m. vasario 2 d., Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje (CVP IS) ir įmonės interneto tinklalapyje www.litgrid.eu paskelbėme pirkimo techninės specifikacijos projektą. Per septynias darbo dienas tiekėjai gali teikti savo klausimus ar pasiūlymus, kaip tikslinti, koreguoti techninės specifikacijos sąlygas. Į klausimus ar pasiūlymus atsakysime juos pateikusiems tiekėjams nustatyta tvarka.
 
Į viršų