Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2014-07-23

Netoli Šventosios prie elektros linijos plykstelėjęs gaisras elektros tiekimo nenutraukė

Trečiadienį, liepos 23 d., apie 14 val. tarp Palangos ir Šventosios prie aukštosios įtampos elektros perdavimo linijos atramos kilo gaisras. Dėl stipraus šiaurės vakarų vėjo ugnis apėmė apie hektarą sausos ražienos.
 
Operatyviai atvažiavusios dvi ugniagesių brigados, elektros perdavimo sistemos operatoriaus „Litgrid“ ir elektros skirstomojo tinklo operatoriaus „Lesto“ inžinierių pajėgos gaisrą lokalizavo per pusantros valandos, žmonės nenukentėjo. Incidentas stabiliam elektros sistemos darbui įtakos neturėjo. Elektros linija po kartotinio automatinio įjungimo toliau veikia, elektros tiekimas vartotojams nenutrūko.
 
Tikslios gaisro priežastys nustatinėjamos. Pagal pirminius duomenis, trumpas jungimas galėjo įvykti dėl jau degusios žolės po elektros atrama arba gaisras galėjo kilti dėl paukščių. Antroje vasaros pusėje tinkle neretai įvyksta trumpieji jungimai, kylantys dėl per arti elektros laidų priskridusių ar ant atramų nutūpusių gandrų bei kitų didelių paukščių.   
 
 
Į viršų