Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2021-11-19

„Litgrid“ pradėjo Saugų transformatorių pastotės rekonstrukciją

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“ pasirašė sutartį dėl Klaipėdos apskrityje, Šilutės rajono savivaldybėje, Saugų seniūnijoje, Mantvydų kaime, Beržų gatvėje esančios Saugų transformatorių pastotės rekonstrukcijos projektavimo ir rangos darbų.
 
Sutartis su rangovu dėl Saugų transformatorių pastotės rekonstrukcijos pasirašyta 2021 m. lapkričio 9 d. Viešųjų pirkimų konkursą laimėjo akcinė bendrovė „Kauno tiltai“.
 
Rekonstrukcijos metu bus atnaujinama Klaipėdos apskrityje, Šilutės rajono savivaldybėje, Saugų seniūnijoje, Mantvydų kaime, Beržų esančios pastotės 110 kV skirstykla, keičiama transformatorių pastotės schema. Skirstyklos rekonstrukcija didins elektros perdavimo patikimumą vakarinėje Lietuvos dalyje ir mažins tinklo eksploatacines sąnaudas.
 
Projektavimo ir rangos sutarties vertė – 1 mln. 150 tūkst. Eur (be PVM). Projektas įgyvendinamas „Litgrid“ lėšomis.
 
Rekonstrukciją planuojama užbaigti 2024 m.
 
Į viršų