Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Tinklo plėtra

Stiklo TP

Stiklo TP rekonstrukcija
 
Projekto reikšmė
110/10 kV Stiko TP 110 kV skirstyklos rekonstravimas (modernizavimas) prisidės prie elektros energetikos sistemos perdavimo tinklo patikimo ir stabilaus darbo užtikrinimo, nenutrūkstamo elektros energijos tiekimo, vidaus elektros perdavimo tinklo nuoseklaus ilgalaikio atstatymo ir modernizavimo.
 
Projekto tikslas
Projekto tikslas — modernizuoti transformatorių pastotę įrengiant valdymą nuotoliniu būdu. Modernizavus transformatorių pastotę sumažės gedimų tikimybė, eksploatacinės išlaidos ir atjungimų techniniam aptarnavimui.
 
Darbų kalendorius
2019 m. kovo mėn. pasirašyta rangos sutartis.
Projektą numatyta baigti 2022 m.
 
Bendra projekto informacija
  • Naujai keičiami pirminiai 110 kV įrenginiai;
  • Naujai keičiamos statybinės konstrukcijos;
  • Naujai statomas PVP;
  • Naujai keičiami el. apskaitos įrenginiai;
  • Naujai keičiama relinė apsauga ir automatika;
  • Įrengiami nauji valdymo ir ryšio įrenginiai;
  • Įrengiami nauji kintamos ir nuolatinės srovės savųjų reikmių skydai.
Projekto projektavimo ir rekonstrukcijos darbus atlieka UAB „TETAS“.
 
Projekto finansavimas
Iš Europos Sąjungos lėšų projektui finansuoti skirta 392,5 tūkst. eurų. Projektas iš dalies finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 6 prioriteto „Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.3.1-LVPA-V-103 priemonę „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“ iš Europos Regioninės plėtros fondo.
 
Į viršų