Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

Elektros pasiūla nežymiai augo
2014-06-16

Elektros pasiūla nežymiai augo

Elektros prekybos biržos „Nord Pool Spot“ Lietuvos prekybos zonoje birželio 9 – 15 dienomis vidutinė elektros kaina buvo 22,6 centai už kilovatvalandę, 3 proc. mažesnė nei pernai tą pačią savaitę. Nuo sekmadienio pasibaigus pirmąsias dvi birželio savaites vykusiam  Karaliaučiaus šiluminės elektrinės bloko remontui ji dirba pilna galia. Elektros pasiūlą Lietuvoje ir Latvijoje taip pat padidino padidėjęs Estijos – Latvijos jungties pralaidumas. Augusi elektros pasiūla Lietuvoje ir Latvijoje leido pristabdyti kainas rinkoje, tačiau jos išlieka aukštesnės nei Estijoje ir Suomijoje. 
 
Tarptautiniai Latvijos–Estijos elektros jungčių pralaidumai birželio 9 – 15 dienomis vidutiniškai buvo išnaudojami 98 proc., Lietuvos–Latvijos – 39 proc., Lietuvos–Karaliaučiaus – 94 proc., Lietuvos–Baltarusijos tarptautinių jungčių pralaidumas buvo išnaudojamas 53 proc. 
 
Aktuali informacija apie esamus ir planuojamus reikšmingus elektros perdavimo linijų ir gamybos blokų atjungimus skelbiama http://www.nordpoolspot.com/ skiltyje Urgent market messages (skubūs rinkos pranešimai).
Į viršų