Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2021-02-03

Dėl „Litgrid“ vadovo atrankos

 
Reaguojant į žiniasklaidos skelbiamą informaciją dėl atranką laimėjusio kandidato į „Litgrid“ vadovo pareigas, EPSO-G valdymo bendrovė informuoja, kad įvertinusi kompetenciją ir patirtį „Litgrid“ valdyba geriausiu kandidatu į vadovo poziciją pripažino Roką Masiulį.
2020 m. spalio 27 d. prasidėjusioje „Litgrid“ generalinio direktoriaus atrankoje pagal visiems iš anksto žinomas sąlygas ir vienodus kvalifikacinius reikalavimus dalyvavo 15 kandidatų, jos metu pokalbiai vyko su 11 kandidatų.
Pagal gerosios valdysenos praktiką, siekiant maksimalaus skaidrumo atrankos procese, „Litgrid“ valdyba kandidato atrankai pasitelkė EPSO-G atlygio ir skyrimo komitetą, kuriame daugumą sudaro nepriklausomi nariai, ir tarptautinę personalo paieškos ir atrankos agentūrą „MPS Baltic“.
Laikantis skaidrumo nuostatų, EPSO-G atrankų politika, taip pat atrankos proceso aprašas yra skelbiamas viešai ir jų nuosekliai yra laikomasi.
Sprendimą dėl naujojo vadovo skyrimo priims „Litgrid“ valdyba pirmoje vasario mėnesio pusėje po to, kai bus užbaigta kandidato patikra pagal Nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos ir Korupcijos prevencijos įstatymų reikalavimus.
Apie valdybos sprendimą dėl vadovo paskyrimo „Litgrid“ informuos nedelsiant, kai tik jis bus priimtas.
„Litgrid“ vykdo svarbius sinchronizacijos su kontinentine Europa projektus, todėl yra siekiama, kad įmonei  vadovautų patyręs, reiklus ir tvirtas vertybines nuostatas turintis profesionalus vadybininkas, gebantis sutelkti darbuotojus proaktyviai siekti bendrovės ir Nacionalinėje energetikos nepriklausomybės strategijoje keliamų tikslų.
R. Masiulis yra Vilniaus universitete  išsilavinimą įgijęs ekonomistas, tarptautinių santykių ir politikos mokslų magistras. Jis  2014–2019 m. vadovavo Susisiekimo bei Energetikos ministerijoms, nuo 2010 m. ėjo generalinio direktoriaus pareigas „Klaipėdos nafta“ bendrovėje, yra sukaupęs daugiau nei 13 m. auditoriaus patirties verslo konsultacijų ir audito bendrovėse.
 
Į viršų