Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2011-07-28

Elektros rinkos operatorius „Baltpool“ išleido atmintinę „Kas gali rinktis nepriklausomą elektros tiekėją ir kaip tai daryti?“

„Kas gali rinktis nepriklausomą elektros tiekėją ir kaip tai daryti?“ - atmintinė elektros vartotojams, kurioje išsamiai ir suprantamai aiškinama, kas, kaip ir kodėl gali rinktis nepriklausomus elektros tiekėjus.
 
Pradėjus liberalizuoti elektros rinką nuo 2007 metų elektros vartotojai gali rinktis elektros energijos tiekėją. Stambiausi vartotojai tokia galimybe aktyviai naudojasi nuo 2010 metų, o nuo 2012-ųjų smulkesni vartotojai (kurių leistina naudoti galia =30kW) nebegalės iš skirstomųjų tinklų įmonės pirkti elektros energijos reguliuojamomis kainomis, tačiau galės pasirinkti nepriklausomą tiekėją ir susitarti dėl geriausios kainos.
 
Atmintinė supažindina su elektros energetikos sektoriumi, pateikia nemažai patarimų, į ką svarbu atkreipti dėmesį, ruošiantis ir renkantis nepriklausomą elektros tiekėją. Atmintinės autoriai - Lietuvos elektros biržos operatorius „Baltpool“.
 
Į viršų