Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Tinklo plėtra

Pagėgiai–Bitėnai

110 kV elektros perdavimo linijos Pagėgiai–Bitėnai statyba
Projekto reikšmė

Nutiesus liniją bus sustiprintas elektros tiekimo patikimumas Pagėgių savivaldybės ir visos Vakarų Lietuvos elektros vartotojams bei užtikrintos techninės galimybės atsinaujinančių elektros energijos išteklių integracijai į elektros energetikos sistemą.  

Projekto tikslas

Padidinti elektros energijos perdavimo patikimumą Pagėgių rajone.

Darbų kalendorius

2011 m. rugsėjo 29 d. pabaigus pirkimo procedūras „Litgrid“ pasirašė sutartį dėl teritorijų planavimo dokumentų rengimo, strateginio pasekmių aplinkai vertinimo bei poveikio aplinkai vertinimo įvykdymo su jungtinės veiklos sutarties pagrindu veikiančiais  UAB „Archstudija“ ir Klaipėdos universiteto pajūrio aplinkos tyrimų planavimo institutu.
 
2018 m. vasario 27 d. pasirašyta projektavimo ir statybos darbų sutartis.
 
2018 m. spalio 19 d. gautas statybą leidžiantis dokumentas statyti liniją.
 
2020 metų birželio 30 dieną gautas Statybos užbaigimo aktas, statyba baigta.

Bendra projekto informacija:

Elektros oro linijos ilgis: 17 km
Įtampa: 110 kV
 
Projekto finansavimas
Iš Europos Sąjungos lėšų projektui skirta finansuoti 2,07 mln. eurų. Projektas iš dalies finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 6 prioriteto „Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.3.1-LVPA-V-103 priemonę „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“ iš Europos Regioninės plėtros fondo. 
 
 
Į viršų