Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2018-04-03

Viešoji konsultacija dėl Reikalavimų gamintojams tinklo kodekso slenkstinių verčių ribų ir bendrųjų reikalavimų

Viešoji konsultacija dėl Reikalavimų gamintojams tinklo kodekso slenkstinių verčių ribų ir bendrųjų reikalavimų 
 
Remiantis 2016 m. balandžio 14 d. Europos Komisijos reglamento (ES) 2016/631 dėl tinklo kodekso, kuriame nustatomi generatorių prijungimo prie elektros energijos tinklo reikalavimai (toliau  - Reglamentas) nuostatomis, LITGRID AB, bendradarbiaudama su Lietuvos energetikos institutu, nustatė elektros energijos gamybos moduliams taikomas slenkstinių verčių ribas (pagal Reglamento 5 straipsnio reikalavimus) ir bendruosius reikalavimus (pagal Reglamento 7 straipsnio 4 dalies nuostatas).
 
LITGRID AB kviečia suinteresuotas šalis dalyvauti viešoje konsultacijoje, dėl slenkstinių verčių ribų ir bendrųjų reikalavimų. 
 
Reikalavimų gamintojams tinklo kodekso rekomenduojami parametrai ir nuostatos pateikiami ČIA.
 
Maloniai prašome Jus, iki 2018 m. gegužės 3 d. imtinai, pateikti savo pasiūlymus ir pastabas LITGRID AB el. paštu info@litgrid.eu atsiunčiant oficialų dokumentą su pasiūlymais bei darbinį Word dokumentą.
 
 
Į viršų