Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Naujienos

2011-07-27

Dėl tendencingo ir klaidinančio „Litgrid“ veiklos paminėjimo žiniasklaidoje

2011 m. liepos 27 d. "Lietuvos žinių" komentarų ir debatų rubrikoje klaidinančiai ir tendencingai pateikiama informacija apie elektros perdavimo sistemos operatoriaus „Litgrid“ veiklą. „Litgrid“ nevykdo elektros energijos gamybos ir nedalyvauja kitų įmonių, kurios gamina elektrą, valdyme.
Šiandien "Lietuvos žinios" teigia, kad „Litgrid“ imasi įgyvendinti strategiją, kurios viena pagrindinių krypčių - modernios koogeneracinės elektrinės statyba. Toks teiginys yra melagingas. „Litgrid“ nesiima ir neketina imtis jokių elektrinės statybos darbų.
 
Įgyvendinant Europos Sąjungos Energetikos III-iojo paketo reikalavimus Lietuvos elektros energetikos sektorius buvo reformuotas atskiriant elektros gamybos, perdavimo ir skirstymo veiklas į skirtingas įmones: atitinkamai „Lietuvos energija", „Litgrid“  ir „Lesto“ .
Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatoriaus „Litgrid“ veikla elektros energijos perdavimas, šalies elektros gamybos ir vartojimo balanso palaikymas, atsinaujinančių energijos šaltinių integravimas į perdavimo sistemą ir prekybos viešuosius interesus atitinkančias paslaugas (VIAP) teikiančių elektros gamintojų elektra užtikrinimas.
 
Daugiau informacijos:
Vilija Railaitė,
„Litgrid“ komunikacijos vadovė
Tel. 8613 19977
El. paštas: vilija.railaite@litgrid.eu
 
Į viršų