Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Apie Litgrid

Karjera

„Litgrid“ – energetikos ateities centras. Čia dirbantys inžinieriai, IT specialistai ir vadybininkai –  šalies energetikos ateities kūrėjai. Prisijunk prie mūsų komandos!
Darbo ir praktikos skelbimai
„Litgrid“ yra Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė. Esame energetikos ateities centras – čia ne tik įgyvendiname, bet ir formuojame energetikos ateities vystymosi kryptis. Esame vienintelė organizacija, kuri vienu metu vykdo skirtingas nacionalinio masto misijas: užtikriname stabilų šalies energetikos sistemos darbą, jungiame Lietuvos ir Europos elektros infrastruktūrą ir kuriame naujus sprendimus, nuo kurių priklausys ilgalaikė Lietuvos energetikos sektoriaus veikla. Čia dirbantys profesionalai geriausiai žino, kaip sektorius atrodo dabar, ir koks jis bus po dešimtmečio ar net vėliau.
 
Mes jau įgyvendinome strateginius tarptautinių jungčių „NordBalt“ (Lietuva–Švedija) ir „LitPol Link“ (Lietuva–Lenkija) projektus, o šiuo metu įgyvendiname šalies strateginį tikslą – užtikrinti Lietuvos energetinę nepriklausomybę parengiant elektros sistemą sinchroniniam darbui su kontinentinės Europos elektros tinklais.
 
Lietuvoje valdome daugiau kaip 7 tūkst. km oro linijų, daugiau kaip 200 transformatorių pastočių ir 17 tarpsisteminių linijų su kitomis šalimis, nuolat vykdome jų priežiūrą, siekiant užtikrinti tinkamą elektros energijos perdavimą visiems šalies gyventojams, įstaigoms ir kitoms organizacijoms. 
 
 
 
Čia rasite įmonių grupės taikomą atrankų politiką:
 

Komanda:

Živilė Jakimavičienė
Personalo projektų vadovė
Veronika Jankauskienė
Personalo projektų vadovė
Į viršų