Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2021-06-23

„Litgrid“ paskelbė pirkimą Saugų TP skirstyklos rekonstrukcijai „iki rakto“

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“ paskelbė Šilutės rajone, Mantvydų k.,  Beržų g. 1 esančios 110/10 kV Saugų transformatorių pastotės 110 kV skirstyklos rekonstrukcijos projektavimo bei darbų vykdymo viešąjį pirkimą.
 
Viešojo pirkimo laimėtojas turės parengti rekonstrukcijos projektą ir atnaujinti 1979 metais pradėtą eksploatuoti skirstyklos įrangą ir pakeisti transformatorių pastotės schemą.
 
Skirstyklos rekonstrukcija ne tik didins elektros perdavimo patikimumą vakarinėje Lietuvos dalyje, bet ir mažins eksploatacines sąnaudas ateityje.
 
Išsamiai su pirkimo sąlygomis kviečiame susipažinti viešųjų pirkimų portale. Sutartį su pirkimą laimėjusiu rangovu planuojama pasirašyti 2021 m. spalio mėnesį, o skirstyklos rekonstrukcija bus užbaigta 2024 m.
 
Į viršų