Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Apie Litgrid

Veikla

„Litgrid“: profesionalumas, bendradarbiavimas, pažanga
„Litgrid“, Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė, palaiko stabilų šalies elektros energetikos sistemos darbą, valdo elektros energijos srautus ir sudaro sąlygas konkurencijai atviroje elektros rinkoje. „Litgrid“ atsako už Lietuvos elektros energetikos sistemos integraciją į Europos elektros infrastruktūrą ir bendrą elektros rinką. Mes jau įgyvendinome strateginius tarptautinių jungčių „NordBalt“ (Lietuva–Švedija) ir „LitPol Link“ (Lietuva–Lenkija) projektus, o šiuo metu įgyvendiname šalies strateginį tikslą – parengti  elektros sistemą sinchroniniam darbui su kontinentinės Europos elektros tinklais. 
 
 
Nuo 2012 m. spalio 1 d. „Litgrid“ yra visiškai atskirta nuo elektros energijos gamybos, tiekimo ir skirstymo veiklas kontroliuojančių įmonių. 97,5 proc. „Litgrid“ akcijų valdo UAB „EPSO-G“, kuri yra tiesiogiai kontroliuojama Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos.
 
 
„EPSO-G“ adresas: Gedimino pr. 20, 01103 Vilnius
Įmonės kodas: 302826889 
PVM mokėtojo kodas: LT100007031415 
Duomenys apie bendrovę kaupiami ir saugomi LR Juridinių asmenų registre.
 
 
„Litgrid“ yra TSO Holding AS akcininkė  (2 proc. akcijų ir jų suteikiamų balsų).
Duomenys apie bendrovę kaupiami ir saugomi LR Juridinių asmenų registre.
 
 
Atnaujinta 2022-09-13
 
Į viršų