Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Apie Litgrid

Veikla

„Litgrid“: profesionalumas, bendradarbiavimas, pažanga
AB „Litgrid“, Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius, palaiko stabilų šalies elektros energetikos sistemos darbą, valdo elektros energijos srautus ir sudaro sąlygas konkurencijai atviroje elektros rinkoje. „Litgrid“ atsako už Lietuvos elektros energetikos sistemos integraciją į Europos elektros infrastruktūrą ir bendrą elektros rinką. Mes įgyvendinome strateginius tarptautinių jungčių „NordBalt“ (Lietuva–Švedija) ir „LitPol Link“ (Lietuva–Lenkija) projektus, o šiuo metu įgyvendiname šalies strateginį tikslą – perorientuoti elektros sistemą sinchroniniam darbui su kontinentinės Europos elektros tinklais. Siekdami įtvirtinti šalies energetinį savarankiškumą, puoselėjame atsakomybės, racionalios kūrybos ir dialogo kultūrą.
 
 
 
Bendrovė yra „Nord Pool Holding“ AS (2 proc. akcijų ir jų suteikiamų balsų bei rotuojantis valdybos narys) bei UAB Duomenų logistikos centro (20,36 proc. akcijų) dalininkė.
2019 m. birželio 20 d. „Litgrid“ ir Lenkijos partneriai PSE nusprendė likviduoti 2008 m. kartu įsteigtą bendrovę „LitPol Link“ Sp.z.o.o, kur abi akcininkės valdė po  50 proc. akcijų.
 
Atnaujinta 2019-12-31
 
Į viršų