Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2011-03-31

Lenkijos PSO investuos į elektros perdavimo tinklą pasienyje su Lietuva

2011 m. kovo 30 d. Balstogėje (Palenkės vaivadija, Lenkija) pasirašytas ketinimų protokolas kuriuo Palenkės vaivadija ir Lenkijos elektros perdavimo sistemos operatorius PSE Operator-įsipareigojo bendradarbiauti įgyvendinant investicijas, kad per artimiausius penkerius metus būtų sustiprinta Lenkijos šiaurės rytų regiono elektros perdavimo sistema.
 
Elektros energijos infrastruktūra Palenkės vaivadijoje šiuo metu yra viena silpniausių visoje Lenkijoje, avarijos atveju dėl neužžiedinto elektros perdavimo tinklo nepatogumus patirtų aštuonių pavietų gyventojai.
 
Susitarimas bendradarbiauti vystant nacionalinės reikšmės elektros energetikos projektus numato transformatorių pastočių ir dviejų aukštos įtampos 400 kV perdavimo linijų, Ostrolenka-Lomža-Narevas ir Lomža-Elkas-Lietuvos siena, statybą Palenkės vaivadijos teritorijoje. Pastaroji aukštos įtampos linija yra svarbi vykdant tarptautinės elektros jungties LitPol Link darbus.
 
Į viršų