Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

rss
2021 sausio 21

Šiandien vakare galimi laikini trumpalaikiai tinklapio www.litgrid.eu sutrikimai

Informuojame, kad dėl techninių atnaujinimo darbų 2021 m. sausio 21 dieną tarp 18 ir 22 val. galimi laikini trumpalaikiai interneto svetainės www.litgrid.eu veiklos sutrikimai.
Labai atsiprašome už laikinus nepatogumus.
 
2021 sausio 20

Lietuvoje pasiektas elektros vartojimo pikas: valandinis suvartojimas buvo didžiausias per 29 metus

Pirmadienį Lietuvos elektros sistemoje užfiksuotas didžiausias vartojimo pikas nuo 1992 m. Prie išaugusių gyventojų ir verslo energijos poreikių prisidėjo besitęsiantys šalti orai.
2021 sausio 20

„Litgrid“ rekonstruos greta Vilniaus esančią Neries pastotę: paskelbtas pirkimas

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“ imasi Nemenčinėje, Vilniaus rajone esančios Neries transformatorių pastotės rekonstrukcijos. 330 / 110 / 10 kV pastotė yra susijusi su dviem ypatingos valstybinės svarbos sinchronizacijos projektais – sinchroninių kompensatorių įrengimu ir nauja 330 kV elektros perdavimo linija Vilnius–Neris.
2021 sausio 20

Atliekant remonto darbus bus atjungta „LitPol Link“ jungtis

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“ informuoja, kad dėl atliekamų remonto darbų trečiadienį ir ketvirtadienį atjungiama Lietuvos ir Lenkijos elektros sistemas jungianti „LitPol Link“ jungtis.
2021 sausio 18

Šalti orai toliau augina elektros paklausą, kaina – didžiausia per beveik 2 metus

Visoje Europoje vyraujanti žema temperatūra toliau lemia didelę elektros paklausą, o permaininga vėjo elektrinių gamyba savaitės pabaigoje sumažėjo. Savaitės vidutinė didmeninė elektros rinkos kaina Lietuvoje pasiekė lygį, nematytą nuo 2019 m. pradžios.
2021 sausio 18

„Litgrid“ pradeda sinchronizacijai svarbios elektros perdavimo linijos rekonstrukciją Vakarų Lietuvoje

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“ pasirašė sutartį dėl 330 kV elektros perdavimo oro linijos Klaipėda–Grobinė rekonstrukcijos projektavimo ir rangos darbų. Ši rekonstrukcija yra reikalinga įgyvendinti strateginiam Lietuvos tikslui – sinchronizacijai su kontinentinės Europos tinklais.
 
 
2021 sausio 16

„Litgrid“ atnaujino elektros jungties „LitPol Link“ veikimą

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“ šeštadienio pavakarę atstatė tarpsisteminę Lietuvos–Lenkijos elektros jungtį „LitPol Link“.
 
 
2021 sausio 16

Atsijungė elektros jungtis su Lenkija „LitPol Link“

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“ informuoja, kad šeštadienį ryte dėl gedimo atsijungė tarpsisteminė Lietuvos–Lenkijos elektros jungtis „LitPol Link“.
2021 sausio 12

„Litgrid“ baigė Šiaurės Rytų Lietuvos perdavimo tinklo optimizavimo etapą: įjungtos Utenos ir Ignalinos AE 330 kV skirstyklos

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“ baigė svarbų etapą projekte „Šiaurės rytu tinklo optimizavimas ir paruošimas sinchroniniam darbui su kontinentinės Europos tinklais“. Paskutinėmis praėjusių metų dienomis po rekonstrukcijos įjungtos Utenos ir Ignalinos AE transformatorių pastočių 330 kV skirstyklos.
2021 sausio 8

„Litgrid“ išbandys daugiafunkcinę bateriją: Vilniaus pastotėje įrengs eksperimentinę sistemą

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“ šiemet įrengs eksperimentinę bateriją, kuri padės išbandyti tokių įrenginių galimybes valdant sistemos dažnį ir užtikrinant patikimą perdavimo tinklo veikimą.
 
 
Į viršų