Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

rss
2020 balandžio 1

„Litgrid“ paskelbė pirkimą Plastmasių TP skirstyklos rekonstrukcijai „iki rakto“

Išsamiai su pirkimo sąlygomis kviečiame susipažinti portale www.cvpis.lt.
2020 balandžio 1

Sinchronizacijos tikslų siekiantys Baltijos šalių elektros perdavimo sistemų operatoriai sutarė dėl bendros veiklos modelio

Baltijos šalių elektros perdavimo sistemų operatoriai – Lietuvos „Litgrid“, Estijos „Elering“ ir Latvijos AST – susitarė dėl regioninio bendradarbiavimo modelio, padėsiančio trims Baltijos šalims veikti drauge ir kartu įgyvendinti svarbius sinchronizacijos su Vakarų Europos elektros tinklais projektus greičiau, efektyviau ir mažesnėmis sąnaudomis.
 
2020 balandžio 1

Kvečiame dalyvauti: vieša konsultacija ir diskusija dėl sisteminių paslaugų koncepcijos

„Litgrid“, įgyvendindamas Lietuvos elektros energetikos sistemos  sinchronizacijos su Kontinentines Europos tinklais (toliau – KET) projektą, kurio metu turi būti įgyvendinti prisijungimo prie KET sinchroninė zonos reikalavimai, parengė Lietuvos elektros energetikos sistemos sisteminių paslaugų koncepciją (toliau – Koncepcija). Dokumente pateikiami operatoriaus siūlymai numatomoms sisteminėms paslaugoms, kurios bus teikiamos tinklų naudotojams, bei  papildomų paslaugų užsakymo mechanizmams, kurie reikalingi veikti Lietuvos elektros energetikos sistemoje veikiančioje sinchroniškai su KET, ne vėliau kaip iki 2025 metų.
2020 kovo 31

Elektra didmeninėje rinkoje pigo trečią savaitę iš eilės

Didmeninės elektros kainos mažėjimą stebime jau trečią savaitę iš eilės: palyginus su savaite prieš tai, kai buvo užfiksuotas elektros rinkos „NordPool“ rekordas,  praėjusią savaitę elektra pigo dar 7 %.
2020 kovo 25

Šiaulius pasiekė itin didelės galios autotransformatorius

„Stiprindami ir atnaujindami šalies elektros perdavimo tinklą pernai jau įrengėme du galingus 300 megavoltamperų (MVA) autotransformatorius šalies sostinėje. Šiemet įrengsime du 250 MVA autotransformatorius Šiauliuose. Jais atnaujinsime dabar šio miesto transformatorių pastotėje  naudojamą įrangą“, - sako „Litgrid“ vadovas.
2020 kovo 23

Elektros biržoje – žemiausios kainos jos istorijoje

„Pastaruoju metu mažėjant elektros paklausai ir pingant kitiems energijos ištekliams, tai yra naftai ir dujoms, praėjusios savaitės vidutinė didmeninė elektros kaina buvo mažiausia nuo „Nordpool“ biržos veiklos pradžios 2002 m.“, – sako elektros perdavimo sistemos operatoriaus „Litgrid“ Strategijos departamento vadovas Liutauras Varanavičius.
 
2020 kovo 16

Klientus konsultuojame telefonu ir el. paštu

Šalyje įsigaliojus karantinui, perdavimo sistemos operatoriaus „Litgrid“ specialistai dirba toliau. Dėl veiklos aukštos įtampos apsaugos zonose, prijungimo ir kitais klausimais, nuo šiol konsultuojame tik nuotoliniu būdu: el. paštu info@litgrid.eu. ir telefonu. Centrinio biuro ir regionų kontaktinius telefonus rasite čia: https://www.litgrid.eu/index.php/kontaktai/20
 
Karantino laikotarpiu gyventojai „Litgrid“ biuruose regionuose neaptarnaujami.
 
2020 kovo 12

Europos elektros perdavimo sistemos operatorių asociacija praneša apie įsilaužimą į jos tinklus

Europos Elektros perdavimo tinklo operatorius vienijanti organizacija ENTSO-E praneša, kad organizacija patyrė įsilaužimą į jos IT sistemas. Šis įsilaužimas neturi tiesioginio poveikio „Litgrid“ veiklai ir duomenų saugumui, nes mūsų organizacijos, kaip ir visų kitų Europos operatorių tinklai nėra niekaip susieti su ENTSO-E tinklais.
2020 kovo 9

Didmeninė elektros kaina - žemiau 30 EUR/MWh ribos

Latvijoje ir Estijoje elektros vidutinė elektros kaina krito atitinkamai 12,2 % ir 12,7 % iki 29,4 Eur/MWh.
2020 vasario 28

„Litgrid“ su Ąžuolynės skirstyklą rekonstruosiančiu rangovu pasirašė sutartį

Įgyvendinant projektą „110/10 kV Ąžuolynės  TP 110 kV skirstyklos rekonstravimas dėl pasikeitimų skirstomajame tinkle“ viešąjį pirkimą laimėjęs rangovas turės atnaujinti skirstyklos įrangą pagal „Litgrid“ išduotas prisijungimo sąlygas parengtą techninį projektą.
Į viršų