Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

rss
2021 lapkričio 29

Mažesnių elektros kainų laikotarpis Skandinavijoje tęsėsi neilgai

Besibaigiant rudeniui šąlant orams ir didėjant elektros suvartojimui, praėjusią savaitę augusios elektros kainos Skandinavijoje lėmė ir padidėjusias kainas Lietuvoje.
 
 
2021 lapkričio 26

„Litgrid“ paskelbė 330 kV skirstyklos „Mūša“ projektavimo ir statybos darbų pirkimą

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“ paskelbė 330 kV skirstyklos „Mūša“ projektavimo ir statybos darbų pirkimą. Nauja skirstykla Joniškio rajone bus statoma siekiant sustiprinti Šiaurės Lietuvos elektros perdavimo tinklą ir užtikrinti patikimą jo veiklą ruošiantis Baltijos šalių sinchronizacijai su kontinentine Europa.
 
2021 lapkričio 22

Elektros kainų pokyčius Lietuvoje nulėmė vėjo generacija Skandinavijoje

Praėjusią savaitę stipriai kintanti vėjo elektrinių generacija Švedijos 4 zonoje lėmė elektros importo, eksporto ir kainų pokyčius Lietuvoje.
 
 
2021 lapkričio 20

Vilniaus mieste dėl avarijos elektra buvo tiekiama su trikdžiais

Šįryt, lapkričio 20 d., apie 9.30 val. dėl stipraus vėjo nuvirtęs medis nutraukė  vieną iš „Litgrid“ valdomų elektros perdavimo linijų. Dėl šio įvykio nutrūko elektros tiekimas į Plastmasių transformatorių pastotę, daliai Vilniaus vartotojų elektra buvo tiekiama su trikdžiais.
 
2021 lapkričio 19

„Litgrid“ baigė Ąžuolynės transformatorių pastotės rekonstrukcijos darbus

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“ užbaigė Vilniaus rajone esančios 110 / 10 kV Ąžuolynės transformatorių pastotės rekonstrukcijos darbus. Skirstyklos rekonstravimas buvo vykdytas dėl pakeitimų skirstomajame tinkle.