Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Tinklo plėtra

Titulinis puslapis > Tinklo plėtra > ES investicijos > Oro linija Lietuvos Elektrinė-Alytus

Oro linija Lietuvos Elektrinė-Alytus

Projekto reikšmė
 
330 kV įtampos oro linijos Lietuvos Elektrinė - Alytus (LN 330) rekonstravimas prisidės prie elektros energetikos sistemos perdavimo tinklo patikimo ir stabilaus darbo užtikrinimo, nenutrūkstamo elektros energijos tiekimo Elektrėnų r., Kaišiadorių r., Prienų r. ir Alytaus r. savivaldybių vartotojams.
 
 Projekto tikslas
 
Atstatyti 330 kV įtampos oro linijos Lietuvos Elektrinė - Alytus (LN 330) būklę, sumažinti oro linijos defektų skaičių ir eksploatacines išlaidas.
 
Bendra projekto informacija
 
Rangos darbų vertė –  15,088 ml. EUR + PVM
Rekonstrukcijos metu bus keičiamos atramos,  laidai, įrengiamas žaibosaugos trosas su  šviesolaidiniu kabeliu (oro linijos ilgis 60,72 km.).
 
Darbų kalendorius
 
2020-04-30 – pasirašyta projektavimo ir statybos darbų pirkimo sutartis.
Projektą numatyta pabaigti  2023 m. rugsėjį.
 
Projekto finansavimas
 
Iš Europos Sąjungos lėšų projektui finansuoti skirta 9 438,7 tūkst. eurų. Projektas iš dalies finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 6 prioriteto „Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.3.1-LVPA-V-103 priemonę „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“ iš Europos Regioninės plėtros fondo.“
 
 
 
 
 
Į viršų