Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2014-02-26

ENTSO-E kviečia šalis išreikšti nuomonę dėl naujojo dešimties metų tinklų plėtros plano

2014 m. kovo 18 d. Stokholme, Švedijoje Europos elektros perdavimo sistemos operatorių asociacija ENTSO-E Baltijos šalių suinteresuotoms organizacijoms rengia seminarą, skirtą  aptarti dešimties metų tinklų plėtros plano TYNDP 2014 klausimus.
 
Seminaro metu bus pristatyti ir su šalių atstovais aptarti naujausio dešimties metų tinklų plėtros plano bei regioninio investicijų plano procesai ir regiono europinės svarbos projektų vertinimai. Taip pat bus pateikti 2030 metų rinkos ir tinklų tyrimai, atlikti remiantis ENTSO-E ekonominės kaštų ir naudos analize.
 
Pagrindinės Renginio temos:
 
• Naujas ENTSO-E vaidmuo, įvertinant bendrojo intereso projektus pagal ES Reglamentą 347/2013 kandidatus;
• TYNDP projektų vertinimas pagal ENTSO-E kaštų ir naudos analizės metodiką;
• TYNDP 2014 m. procesas ir scenarijai (2030 m. vizijos);
• Trečiųjų šalių perdavimo tinklo ir hidroakumuliacijos vystymo projektai;
• Regioninės rinkos ir tinklo plėtros studijų rezultatai.
 
Seminare kviečiami dalyvauti atsakingi ministerijų, reguliavimo institucijų atstovai, energetikos projektų vykdytojai, energetikos asociacijų atstovai ir kiti suinteresuoti asmenys, kuriems svarbu iš anksto sužinoti apie naujausias elektros perdavimo tinklų plėtros tendencijas.
 
Visų suinteresuotų šalių atstovai iki kovo 12 d. kviečiami registruotis į seminarą elektroniniu paštu, nurodant atstovaujamos organizacijos pavadinimą ir kontaktinius duomenis poniai Thanh Thanh - Le Thi adresu thanh-thanh.lethi@entsoe.eu
 
Kvietimą į renginį rasite čia, renginio darbotvarkę rasite čia
 
Į viršų