Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Tinklo plėtra

Kalvelių pastotė

110/35/10 kV Kalvelių TP 110 kV skirstyklos rekonstrukcija
 
Projekto reikšmė
Kalvelių transformatorių pastotė yra įrengta prie sienos su Baltarusija ir yra vienintelė pastotė, tame regione užtikrinanti elektros perdavimą daugiau nei 2 tūkst. vartotojų. Be to, iš šios pastatotės tiekiama elektra svarbioms valstybinėms institucijoms, tarnyboms ir bendrovėms. Įgyvendinamas projektas prisideda prie Lietuvos 110 kV perdavimo tinklo funkcionavimo pagerinimo, padidina elektros energijos tiekimo patikimumo bei kokybės reikalavimus Vilniaus rajone, o diegiamos naujos technologijos mažina išteklių naudojimą. 
 
Projekto tikslas
Modernizavus Kalvelių transformatorių pastotės skirstyklos įrenginius, bus padidintas elektros energijos perdavimo patikimumas ir nenutraukiamas elektros tiekimas Vilniaus rajono vartotojams. 
 
Bendra projekto informacija
Kalvelių transformatorių pastotės 110 kV skirstyklos rekonstrukcijos kaina – 1,3 mln. eurų (4,5 mln. litų).
 
Projekto finansavimas
Projektą iš dalies finansuoja Europos regioninės plėtros fondas pagal ES Ekonomikos veiksmų programos 4 prioriteto „Esminė ekonominė infrastruktūra“ įgyvendinimo priemonę „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“.
 
Į viršų