Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2021-02-02

Dėl viešai skelbiamos informacijos apie LITGRID AB vadovo atranką

 
2021 m. vasario 2 d. BNS pranešime „R. Masiulis laimėjo „Litgrid“ vadovo atranką – šaltiniai“, rašoma, kad „buvęs susisiekimo ministras Rokas Masiulis laimėjo atranką į strateginius valstybės projektus įgyvendinančios elektros perdavimo bendrovės „Litgrid“ generalinio direktoriaus postą“.
„Litgrid“, reaguodama į viešai skelbiamą informaciją dėl atranką laimėjusio kandidato į „Litgrid“ vadovo pareigas, informuoja, kad bendrovės vadovo atrankos procesas nėra pasibaigęs ir sprendimas nėra priimtas.
Kaip ir buvo iš anksto skelbta pristatant atrankos proceso eigą, „Litgrid“, valdyba, įvertinusi viešo atrankos konkurso rezultatus ir UAB „EPSO-G“ įmonių grupės Atlygio ir skyrimo komiteto rekomendaciją, sprendimą dėl vadovo skyrimo priims pirmoje vasario mėnesio pusėje.
 
Apie valdybos sprendimą „Litgrid“ informuos nedelsiant, kai tik jis bus priimtas.
 
Į viršų