Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2019-09-03

Nustatytos aktyviosios galios rezervų apimtys 2020 metams

 LITGRID AB nustatė, kad aktyviosios galios, energijos balanso ir dažnio valdymo sisteminės paslaugos užtikrinimui 2020 metais reikės 400 MW  antrinio aktyviosios galios rezervo (dažnio atkūrimo rezervas) ir 475 MW tretinio aktyviosios galios rezervo (pakaitos rezervas) (iš kurių: 260 MW antrinio avarinio rezervo atstatymui ir 330 kV įtampos valdymui; 215 MW - antrinio avarinio rezervo atstatymui).
LITGRID AB antrinio aktyviosios galios rezervo palaikymo paslaugą planuoja užsitikrinti iš Kruonio hidroakumuliacinės elektrinės, tretinio aktyviosios galios rezervo paslaugos tiekėjai bus nustatyti aukciono būdu iš elektros energijos gamintojų, atitinkančių tretinio aktyviosios galios rezervo  aukciono reglamente nustatytus techninius reikalavimus. Tretinio aktyviosios galios rezervo aukcioną planuojama organizuoti iki šių metų rugsėjo 30 d.
Išsamiau susipažinti su aktyviosios galios rezervų apimčių nustatymo principais galite čia
 
Į viršų