Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2018-07-20

Viešoji konsultacija dėl Apkrovos prijungimo bendrųjų reikalavimų

Remiantis 2016 m. rugpjūčio 17 d. Europos Komisijos reglamento (ES) 2016/1388 dėl tinklo kodekso, kuriame nustatomi apkrovos prijungimo reikalavimai nuostatomis, LITGRID AB, bendradarbiaudama su Lietuvos energetikos institutu, nustatė bendruosius apkrovos prijungimo reikalavimus ir paskelbė juos viešajai konsultacijai pagal Reglamento 9 straipsnio 1 dalies reikalavimus.

Šios viešosios konsultacijos tikslas – gauti suinteresuotų šalių atsiliepimus ir pasiūlymus nustatytiems bendriesiems apkrovos prijungimo reikalavimams. Viešosios konsultacijos trukmė - vienas mėnuo (iki 2018 m. rugpjūčio 20 dienos imtinai).
Parengtas bendrųjų reikalavimų apkrovos prijungimui sąrašas viešai skelbiamas ČIA, prie „DCC  įgyvendinamieji dokumentai“ skilties.

Todėl maloniai prašome Jus iki 2018 m. rugpjūčio 20 dienos pateikti savo nuomonę dėl bendrųjų reikalavimų apkrovos prijungimui LITGRID AB el. paštu info@litgrid.eu atsiunčiant oficialų dokumentą su pasiūlymais bei darbinį Word dokumentą.
Į viršų