Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Naujienos

2020-03-12

Europos elektros perdavimo sistemos operatorių asociacija praneša apie įsilaužimą į jos tinklus

 
Europos Elektros perdavimo tinklo operatorius vienijanti organizacija ENTSO-E praneša, kad organizacija patyrė įsilaužimą į jos IT sistemas. Šis įsilaužimas neturi tiesioginio poveikio „Litgrid“ veiklai ir duomenų saugumui, nes mūsų organizacijos, kaip ir visų kitų Europos operatorių tinklai nėra niekaip susieti su ENTSO-E tinklais.
„Litgrid“ nuolat stebi savo sistemas ir tinklus ir skiria ypatingą dėmesį jų kibernetiniam saugumui. Gyvename pasaulyje, kuriame kibernetiniai įsilaužimai vyksta tiek privačių asmenų tinkluose, tiek taikomasi į organizacijų IT sistemas ir tinklus. Todėl mes skiriame papildomą dėmesį šiam klausimui – kibernetinių nusikaltimų prevencija yra mūsų kasdiena“, - teigia „Litgrid“ komunikacijos vadovė Paulė Pupinytė-Bružienė. 
 
 
 
Į viršų