Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Naujienos

2021-03-23

„Litgrid“ baigė Ąžuolynės transformatorių pastotės rekonstrukcijos pirmojo etapo darbus

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“ užbaigė Vilniaus rajone esančios 110 / 10 kV Ąžuolynės transformatorių pastotės rekonstrukcijos pirmojo etapo darbus. Skirstyklos rekonstravimas vykdomas dėl pakeitimų skirstomajame tinkle.
 
Pirmojo etapo metu buvo keičiami pastotės antrosios sekcijos atviros skirstyklos įrenginiai: 110 kV srovės ir įtampos matavimo transformatoriai, kiti 110 kV įrenginiai, relinės apsaugos ir automatikos įranga, valdymo ir signalizacijos grandinės. Atlikti darbai sudarys sąlygas didinti leistinąją galią stambiems vartotojams.
 
Antrojo etapo metu bus keičiami pirmosios sekcijos atviros skirstyklos įrenginiai. Be srovės ir įtampos matavimo transformatorių bei kitų 110 kV įrenginių, dar bus statomi 110 kV skyrikliai bei jungtuvas.
 
Trečio etapo metu dabar esanti oro linija 110 kV OL Neris-Šeškinė 2 bus performuota į dvi linijas: 110 kV OL Ąžuolynė-Šeškinė ir 110 Kv OL Neris-Ąžuolynė.
 
Investicijos į šį projektą siekia 1 mln. Eur be PVM.
 
Projektą planuojama baigti 2021 m. III ketv.
 
Vykstant skirstyklos rekonstrukcijos darbams elektros perdavimas regiono gyventojams, organizacijoms bei verslui išlieka patikimas ir stabilus.
 
Į viršų