Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2012-02-01

ENTSO-E kviečia elektros gamintojus dalyvauti viešose konsultacijose rengiant kodeksą

Sausio 24 d. ENTSO-E pradėjo 8 savaites truksiančias konsultacijas dėl Generatorių prijungimo prie tinklo reikalavimų kodekso. Šių konsultacijų rėmuose bus surengtas ir viešas praktinis seminaras Briuselyje vasario 15 d., kuriame dalyviai diskutuos apie kodekso projektą.
 
Komentarai dėl Generatorių prijungimo prie tinklo reikalavimų kodeksui turi būti teikiami ENTSO-E interneto svetainėje. Pasibaigus konsultacijų laikotarpiui, visi komentarai ir pasiūlymai bus paskelbti viešai. ENTSO-E vertinimai ir galutinė kodekso versija, atiduota ACER (Agency for Cooperation of Energy Regulators), bus paskelbti iki 2012-ųjų birželio pabaigos.
 
Norintys dalyvauti praktiniame seminare turėtų registruotis el. paštu tle@entsoe.eu, nurodydami savo vardą, kontaktinę informaciją ir organizaciją, kuriai atstovauja.
 
ENTSO-E interneto svetainėje rasite seminaro programą ir detalesnę informaciją apie konsultacijas.
 
Į viršų