Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2016-05-12

Gegužės pabaigoje bus atliekami planiniai „NordBalt“ priežiūros darbai

Nuo gegužės 23 d. elektros jungtis su Švedija „NordBalt“ bus atjungta apie dešimties dienų laikotarpiui planiniams bandomojo režimo priežiūros darbams atlikti. Jų metu numatomi darbai aukštos įtampos nuolatinės srovės keitiklyje Nybru, Švedijoje, taip pat Klaipėdoje. 
 
Po to „NordBalt“ darbas bandomuoju režimu bus tęsiamas. Patikimam jungties veikimui užtikrinti dar bus atliekami elektros sistemos atkūrimo bandymas Švedijos pusėje ir jungties perkrovos testas. 
 
Metų eigoje Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“ planuoja naujų aukštos įtampos nuolatinės srovės įrenginių kitus priežiūros darbus. Metiniai elektros jungčių su Švedija ir Lenkija atjungimai planuojami atsižvelgiant į būtinybę užtikrinti patikimą elektros sistemos darbą. Numatoma, kad antroje metų pusėje jungčių „LitPol Link“ ir „NordBalt“ planiniai remontai truks po vieną savaitę. Apie jų pradžią ir trukmę bus paskelbta per „Nord Pool“ biržą vos priėmus sprendimą dėl konkrečių datų. 
 
Į viršų