Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Tinklo plėtra

Ekrano TP

110/10 kV Ekrano TP 110 kV skirstyklos rekonstravimas
 
 
Projekto reikšmė
 
Įgyvendinant projektą „110/10 kV Ekrano TP 110 kV skirstyklos rekonstravimas“ bus atnaujinta skirstyklos įranga kartu keičiant ir transformatorių pastotės schemą. Planuojama, kad skirstyklos rekonstrukcija ne tik didins elektros perdavimo patikimumą Šiaurės regione, bet ir mažins eksploatacines sąnaudas ateityje.
 
Projekto tikslas
Projekto tikslas — modernizuoti transformatorių pastotę atnaujinant įrangą. Modernizavus transformatorių pastotę sumažės gedimų tikimybė, eksploatacinės išlaidos ir atjungimų techniniam aptarnavimui.
 
Darbų kalendorius
2021 09 10 pasirašyta rangos sutartis.
Projektą numatyta baigti 2023 m.
 
Bendra projekto informacija
Projekto projektavimo ir rekonstrukcijos darbus atlieka UAB „TETAS“.
 
Projekto finansavimas
Iš Europos Sąjungos lėšų projektui finansuoti skirta 430,234  tūkst. eurų. Projektas iš dalies finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 6 prioriteto „Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.3.1-LVPA-V-103 priemonę „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“ iš ES Regioninės plėtros fondo.
 
Informacija atnaujinta 2021 12 03
Į viršų