Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Tinklo plėtra

Zarasų pastotė

110/35/10 kV Zarasų transformatorių pastotės 110 kV skirstyklos rekonstrukcija
 
Projekto reikšmė
Lietuvos elektros energetikos sistemos stiprinimas yra viena iš būtinų sąlygų patikimiems elektros galių mainams tarp Lietuvos ir Latvijos. Zarasų transformatorių pastotė sujungta su kaimynės Latvijos Daugpilio TP. Rekonstruojamos transformatorių pastotės 110 kV skirstyklos rekonstrukcijos projektas pagerins Lietuvos elektros perdavimo sistemos darbo patikimumą, bus sutaupomos eksploatavimo sąnaudos, leis padidinti šalies energetinę nepriklausomybę nuo kaimyninių šalių,  ženkliai sumažės poveikis aplinkai, gedimų bei jų šalinimo trukmės.
 
Projekto tikslas
Baigus rekonstrukciją 110/35/10 kV Zarasų transformatorių pastotė patikimiau ir mažesnėmis sąnaudomis tiekia elektros energiją vartotojams, 110 kV skirstykla rečiau atjungiama techninei priežiūrai ir remontui.
 
Bendra projekto informacija
Zarasų pastotės 110 kV skirstyklos rekonstrukcijos kaina –  1,15 mln. eurų (3,979 mln. Lt) 
 
Darbų kalendorius
Iki 2014 m. lapkričio mėn. 30 d. Zarasų pastotės 110 kV skirtyklos rekonstrukcija baigta.
 
Projekto finansavimas
Projektą iš dalies finansuoja Europos regioninės plėtros fondas pagal ES Ekonomikos veiksmų programos 4 prioriteto „Esminė ekonominė infrastruktūra“ įgyvendinimo priemonę „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“.
 
 
Į viršų