Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Tinklo plėtra

Neris-Molėtai-Utena

 
ŽTŠK įrengimas ant 110 kV oro linijos  ruože Neris-Molėtai-Utena
 
ŽTŠK (žaibolaidinio troso šviesolaidinio kabelio)  įrengimas ant 110 kV oro linijos ruože Neris-Molėtai-Utena būtinas rekonstruojamų 330/110/10 kV Utenos TP, 330/110 kV Ignalinos AE TP ir 330/110/10 kV Neries įrenginių nuotoliniam valdymui, patikimo magistralinio technologinio duomenų perdavimo tinklo darbo užtikrinimui.
 
Įrengus ŽTŠK,  pailgėja 110 kV oro linijų tarnavimo laikas, padidėja perdavimo tinklo patikimumas, sumažėja eksploatacinės sąnaudos.

Projekto tikslas

Padidinti elektros energijos perdavimo patikimumą, eksploatacinių sąnaudų sumažinimas.

Darbų kalendorius

Planuojamas statybos užbaigimas - 2020 m. I ketvirtis.
 
Projekto finansavimas
 
Iš Europos Sąjungos lėšų projektui skirta finansuoti 738,2 tūkst. eurų. Projektas iš dalies finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 6 prioriteto „Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.3.1-LVPA-V-103 priemonę „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“ iš ES Regioninės plėtros fondo. 
 
 
 
Į viršų